reklama wielkoformatowa

reklama wielkoformatowa

Hej, witam! Poszukuję agencji reklamowej, która zajęłaby się przygotowaniem dla mojej firmy kompleksowej kampanii reklamowej w oparciu o reklamę outdoor. Chodziłoby mi o zagospodarowanie dużych miejskich ścian, czyli bez konieczności stawiania nowych konstrukcji!

wigry00

Posty: 5

 
Nie mam zbyt dużego rozeznania w firmach, które się w tego typu zewnętrznych reklamach specjalizują. Ja póki to stawiam głównie na promocję w internecie, w social media i efekty są bardzo dobre.

GGregbard

Posty: 13

 
Dobrą opcją są te reklamy na autobusach, czy tirach. Jest to spora powierzchnia do ekspozycji, a przy tym reklama jest w ciągłym ruchu, co też zdecydowanie zwiększa jej zasięg. Na pewno opcja do rozważenia.

looque66

Posty: 12

 
Kompleksowo do sprawy reklamy outdoorowej podchodzi agencja Expansa. Zajmują się projektem, montażem, ale też dbają o takie rzeczy jak dokumentacja techniczna dla konstrukcji, pozyskiwanie gruntów pod tablice reklamowe i wszystkich zezwoleń, a trochę tego jest. Na stronie agencji expansa.pl jest trochę zdjęć z ich realizacji można sobie porównać.

egerdi

Posty: 24

 
Czasami to jest spory problem z pozyskaniem gruntu pod reklamę. Raz to miałem z tym przygody i niestety nie udało się dostać zezwolenia i musiałem szukać innego, dużo gorszego miejsca.

wisła1905

Posty: 9

 
Najważniejszy i tak jest sam pomysł na reklamę. Jeśli jest dobry pomysł, jakiś kreatywny i niebanalny to już kwestia ustawienia i wykupienia tablic, czy billboardów schodzi na drugi plan.

nikolusw

Posty: 8