Muszę wykonać reklamę mojej fimry !

Muszę wykonać reklamę mojej fimry !

Pytanko do ludzi biznesu ze stolicy:)

Gdzie można kupić tutaj banery reklamowe zrobione w technice solwentowej? Tylko rzeczywiście chodzi mi o porządną jakość, żeby taki baner trochę mi posłużył, natomiast nie rozpadł się po miesiącu, albo wyblakł.

Lubus34

Posty: 28

 
Nie tak dawno zamawiałem pierwsze banery w życiu i jestem zaspokojony. Wybór padł na firmę http://www.banery-warszawa.pl, którą polecił mi szwagier i szczególnie muszę się z nim zgodzić, że to faktycznie dobry producent:) Fajnie, prędko się uporali ze zleceniem, nie marudzili, nie ściemniali, nie mówili, że się nie da zrobić:P Prędko, terminowo, profesjonalnie.

Zygzaczek3

Posty: 31

 
Na dniach będę musiał złożyć zamówienie na większą partię banerów, a nie mam jeszcze namierzonego producenta;/ Troszkę słabo, albowiem czas goni. Wiem, iż kiedyś była taka fachowa firma w Łomiankach, natomiast z tego co się zdążyłem zorientować już ich nie ma. Taki rynek, firmy powstają, plajtują i człowiek nie nadąża za tym ;P

Agusiaa_45

Posty: 34

 
Z tych wszystkich typów banerów które są, to ja zawsze wybieram druk solwentowy. To jest najlepsze rozwiązanie, jak się chce mieć pewność, że woda nie zmyje farby. Poza tym, jest to opcja odporna na promienie słoneczne, jakie też mogą nieco zniszczyć grafikę. Pożądane byłoby sprawić sobie coś takiego;)

kimeeer

Posty: 29

 
No powiem, iż w Warszawie baner na banerze, przejść nie można. Atakują człowieka reklamą ze wszystkich stron. Trochę moim zdaniem przesyt jest różnorodnych billboardów, plakatów itd., ale z drugiej strony jak porównamy naszą poczciwą stolicę do NY, albo LA, to i tak jest słabo oblepiona :P

uiids

Posty: 38

 
Ja zamiast banerów, albo oprócz to bym postawił na jakieś ulotki, plakaty tego typu rzeczy. Jeśli chcesz porządnych efektów, to myślę, iż same banery nawet duże to może być za mało, przede wszystkim jeżeli chodzi o WWA, gdzie walka o klienta toczy się na ostrą amunicję i niekiedy na prawdziwe armaty :)

Chorowity12

Posty: 27

 
Mnie by się nawet przydał jakiś jeden większy baner, żeby trochę się niezwyklej pokazać klientom. W sumie moja knajpa jakiś tam klientów ma, nawet sobie radzimy, ale porządnej promocji nigdy za dużo. Z tego co się orientuję, to porządne są te banery z materiału winylowego, ponoć mogą sporo przetrzymać, nawet parę lat.

Fogulec

Posty: 39

 
Jakoś nie tak dawno kupowałem większą partię banerów w Warszawie, tak więc całkiem jestem na świeżo w temacie. Akurat trafiłem poprzez kumpla na stronę http://www.banery-warszawa.pl i jak najniezwyklej mogę polecić tych ludzi. Porządny kontakt, szybka produkcja, niezłe ceny. Co do samych banerów do wydruk jakości cyfrowej, materiał odporny na zmiany temperatur, porządnie zgrzane mocowania, porządne do ekspozycji zewnętrznej.

AdamDzii

Posty: 36

 
Ja korzystam z kilku banerów w mieście i powiem, że efekty są, nie ma co mówić, że taka reklama się nie opłaca. Jest to dość tanie rozwiązanie jeżeli chodzi o promocję, zaś jak dobrze ulokujesz baner, w jakimś widocznym miejscu (mój stoi przy Puławskiej) to trafisz ze swoją marką do ludzi. Należałoby zakupić baner winylowy z nadrukiem solwentowym, takich ofert szukaj.

France23

Posty: 31

 
Czasem baner rzeczywiście potrafi wykonać niezłą robotę, niemniej jednak musi to być dobry projekt, jakiś oryginalny, który rzuca się w oczy. Można znaleźć parę firm, które robią rzeczywiście ciekawe wydruki, pożądane byłoby poszukać, bowiem taka inwestycja się zwraca i to dość szybko.

Robuś

Posty: 47