strony www tanio, poszukuję!

strony www tanio, poszukuję!

Szukam gości od tworzenia stron www tanio. Może tutaj polecicie mi jakąś porządną firmę. Zależy mi też na sklepie internetowym. Chciałbym zlecić to zadanie komuś, kto ma rzeczywiście bogate doświadczenie w branży.

Facio

Posty: 1

 
Najlepiej firma i to duża prężnie działająca od lat. Taka zagwarantuje ci tanie strony www, a poza tym dodatkową opiekę, wsparcie techniczne. Nie mając doświadczenia w tej dziedzinie, sama stronka to za mało.

Strzała

Posty: 4

 
Jak w każdej dziedzinie i branży :) Potrzebowałem strony www tanio i udało mi się znaleźć dobrą firmę. Najistotniejsze to dla mnie fakt, iż to jeden z wiodących usługodawców.

WacDEC

Posty: 7

 
Mnie też interesuje znalezienie tanich stron internetowych, ale muszę być pewien, że stworzą mi stronę specjaliści. Kumpel dał się nabrać jakiejś prywatnej osobie, która do końca nie miała pojęcia, co robi. Efekt mizerny bez wrażenia.

witek55

Posty: 5

 
Mnie też potrzebna jest stabilnie działająca stronka. Nie dla biznesu, ale to chyba bez znaczenia :) Jakbyście wiedzieli coś na temat tanich stron internetowych w Warszawie, piszcie.

audi80

Posty: 4

 
Tu projektują fajne strony internetowe w Warszawie https://strony365.pl. To doświadczona firma, która dba o swój wizerunek. Zapewniają kompleksowe usługi. Należałoby zajrzeć na ich stronkę i zbadać ofertę. Nie jest drogo.

beata77

Posty: 5

 
Mnie też interesuje odszukanie tanich stron internetowych, natomiast muszę być pewien, iż stworzą mi stronę fachowcy. Kumpel dał się nabrać jakiejś prywatnej osobie, która do końca nie miała pojęcia, co robi. Efekt mizerny bez wrażenia.

mew soncz7777

Posty: 4

 
Strona www to owszem konieczność, ale nie mam zamiaru skorzystać z tanich stron www, a potem okaże się, że to stronka zupełnie niezabezpieczona, wolno działająca itd. :(

Laleczka

Posty: 2

 
Płacisz to wymagasz :) Z własnego doświadczenia polecam sprawdzić dokładnie, z jaką firmą projektową masz do czynienia. Nie każdy usługodawca oferujący strony www tanio w Warszawie to specjalista. Ja postawiłem na wiodącą firmę i mam pewność, że wszystko jest okej.

Wacław

Posty: 7