Kasetony reklamowe

Kasetony reklamowe

Podświetlane litery z plexi potrzebne! Gdzie można w dobrej cenie kupić solidne, świecące reklamy tego typu? Chciałbym zamontować coś takiego przy wejściu do budynku firmowego.

wisła1905

Posty: 6

 
Chyba zainwestuję w pylon reklamowy, ale myślę też o takiej specjalny ekranem LCD, tylko to już jest dużo droższa opcja, ale za to efektowna.

E-GOista

Posty: 9

 
No właśnie – jak to jest z tymi literami podświetlanymi? Na jakie się najlepiej będzie zdecydować, jeśli chcę, żeby moc światła była największa?

Ptaszyna

Posty: 4

 
Jestem po rozmowie z jedną agencją, która ma mi zrealizować zamówienie na większą partię reklam zewnętrznych i zobaczymy jak się ułoży współpraca. Dam znać za jakiś czas trochę więcej, jak już te reklamy będę miał w rękach.

Czasowy

Posty: 11

 
Mój brat jakiś czas temu dla swojego sklepu zamawiał specjalne banery na zewnątrz i też wewnętrzną reklamę i wygląda to całkiem fajnie. Nawet nie wiem od kogo dokładnie on to kupił, ale zapytam.

noloonie

Posty: 9

 
Pozytywne mam doświadczenia z obsługą w biurze marki Neobrand (neobrand.pl). Mam od nich specjalny, duży pylon przed zakładem, ale też na dachu zainstalowane ich napisy podświetlane, świecące pełną powierzchnią. Efekt wizualny jest rewelacyjny, firma jest widoczna z daleka i wyróżnia się na tle konkurencji. Polecam!

Joe

Posty: 9

 
Widziałem ostatnio na stronie jednej firmy bardzo fajny podświetlane pylony i nawet się z nimi skontaktowałem, ale jak mi cenę zaśpiewali to grzecznie podziękowałem.

23-Obert

Posty: 9

 
Parę dni temu widziałem ciekawą reklamę w zasadzie w centrum miasta i dotyczyła sklepu z bielizną. Nie wiem kto to wykonał, ale trochę poszalał wyobraźnią projektant :P

oleander

Posty: 7

 
Jest spory rozrzut jakościowy między firmami produkującymi reklamy tego rodzaju. Także na pewno trzeba być ostrożnym przy wyborze wykonawcy. Pozdrawiam serdecznie!

cough76

Posty: 14