reklama na autobusach

reklama na autobusach

Witajcie. Komu powierzyć wykonanie – zaprojektowanie i montaż reklamy na samochodach? Jest prywatna firma przewożąca ludzi (mojego znajomego), z którą chcę się dogadać, żeby reklamowała moją markę na swoich busikach. Komu zlecić oklejenie pojazdów, żeby to efektownie, profesjonalnie wyglądało?

mew soncz7777

Posty: 2

 
U siebie to dość szybko zauważyłem pozytywny wpływ reklamy zewnętrznej. Praktycznie z dnia na dzień telefony zaczęły dzwonić z coraz większym natężeniem. Powiem szczerze, że aż takiego efektu się nie spodziewałem.

czes212

Posty: 22

 
Chwalę sobie współpracę z firmą Expansa. Zlecałem im parę miesięcy temu po raz pierwszy reklamę na miejskich autobusach i już od tamtego momentu jesteśmy w stałym kontakcie. Taka promocja jest o tyle dobra, że skuteczna i tania. Siła ekspozycji na autobusie jest nie do przeceniania i też trzeba pamiętać, że taki pojazd jest w ciągłym ruchu, w godzinach szczytu gdzie ludzi na mieście jest multum. Nie jest to stacjonarna reklama na którą ktoś się natknie, albo i nie. Siła rażenia jest zwielokrotniona ;) Co do jakości ich reklam to na stronie expansa.pl mają kilka realizacji na foto.

dumser56

Posty: 8

 
Mój znajomy wiem, że swego czasu pracował jako monter reklam na słupach z billboardami. Z tego co mówił to nawet nieźle płacili, bo to de facto była praca na wysokościach. Ale nie wiem w sumie dla kogo on montował...mogę podpytać jak go spotkam.

labuh

Posty: 10

 
Można całkiem sporo dobrze prowadzonych agencji reklamowych znaleźć, które kompleksowo zajmują się opracowywaniem reklamy outdoorowej. Kiedyś jak ja startowałem jako menadżer to nie było aż tylu możliwości i trzeba było sobie jakoś radzić.

Freakster89

Posty: 20

 
Ktoś wie ile kosztuje wynajęcie billboardu na tydzień w takim mieście jak Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań....? No i druga rzecz, jak to wychodzi cenowo jeśli billboard stoi poza miastem np. przy jakiejś głównej drodze krajowej?

Dziadek

Posty: 5