Stojaki reklamowe

Stojaki reklamowe

Profesjonalne standy reklamowe są nam potrzebne. Z kim macie dobre doświadczenia jeśli chodzi o projekt wizualizację i samo wykonanie takich stojaków? Cena jest drugorzędna, bardziej nam zależy na dobrej nośności, stabilności i co za tym idzie trwałości standów.

marionnn

Posty: 2

 
Jest taka firma jak Oficyna 97, ich mogę polecić. Robili dla nas już kilka typów stojaków i zawsze wykonanie zgadzało się z projektem. To mi się u nich podoba, że sam produkt końcowy nie różni się od tego co pokazują nam w wizualizacji. Fachowa obsługa, wysoka jakość materiałów i nadruku. No i też plusem jest na pewno że poza seryjną produkcją robią też małe nakłady co się rzadko zdarza przy producentach standów.

Hmmm222

Posty: 24

 
Jednak stojak stojakowi nierówny, często jako klient zwracam uwagę podczas zakupów jak te standy wyglądają i potrafią się mocno od siebie różnić wyglądem, jedne przykuwają uwagę pozytywnie a inne wyglądają jakby miały się zaraz rozpaść.

HaNzo

Posty: 30

 
Nie za bardzo jestem zorientowany co do producentów tego typu akcesoriów. Raczej w naszych kampaniach z takich materiałów promocyjnych nie korzystamy, chociaż kto wie może i też takie zlecenia się zaczną kiedyś. ;)

Nikusim

Posty: 4

 
Na pewno przy takich akcesoriach reklamowych to ważny jest sam projekt, design, od tego wszystko się zaczyna. Oczywiście jakość materiału i sposób złożenia też są istotne, ale jednak pierwsze co zwraca uwagę klienta to kolorystyka, grafika itd.

misiu56

Posty: 9

 
Ostatnie standy jakie zamawialiśmy dla kampania dla firmy oferującej suplementy diety nie wyszły za dobrze...Ogólnie nie trafiliśmy co do wykonawcy, zrobił nam projekt który może by się sprawdził za komuny ale nie w XXI wieku...także szukamy kogoś innego aktualnie.

bruklin187

Posty: 5

 
Nie za bardzo się orientuję kto projektuje tego typu dodatki powiem szczerze. Wiem, że znajomy swego czasu pracował w agencji reklamowej więc może on by coś wiedział więcej pewnie z tego typu gadżetów korzystali przy różnych kampaniach.

MisiekKce

Posty: 13

 
Dużo zależy od jakości kartonu, to podobnie jak z papierem – są rózne klasy, różne twardości itp. Jedni produkują na kartonie który rzeczywiście sobie poradzi przy obciążeniach i w ogóle dość intensywnej eksploatacji a inni na kartonie który pod chusteczkami higienicznymi się zarwie.

Yuri20

Posty: 7

 
Nie wiem kto fajnie coś takiego wyprodukuje, żeby to było ustawne i jednocześnie estetyczne i praktyczne. Sami szukamy od niedawna producenta takich stojaków to powiem, że jest trochę problem.

valexy

Posty: 6

 
Kiedyś to bym wiedział kogo polecić do produkcji takich standów, ale teraz już jestem trochę poza – branżą, że tak powiem. Myślę że jakościowo to się na pewno poprawiło, ale nie wiem też czy ceny za takie standy nie poszły w ostatnim czasie do góry.

opert34

Posty: 6