Tworzenie regionalnych spotów reklamowych Lublin

Tworzenie regionalnych spotów reklamowych Lublin

Dzień dobry. Mam pytanie dotyczące przeprowadzania transmisji video. Chciałbym zlecić nagranie konferencji prasowej i udostępnienie jej online na naszej stronie. Szukamy firmy z Lublina, która zagwarantowałaby stosowną jakość obrazu, oświetlenia, oraz dźwięku. Posiada ktoś jakieś informacje na ten temat?

egerdi

Posty: 24

 
W sumie tak na dobrą sprawę, to można sobie samemu wykonać taki film. Wystarczy do tego dobra kamera. Wiadomo efekt nie będzie taki jak u profesjonalistów, niemniej jednak troszkę się jednak zaoszczędzi. Nie wiem czy w ogóle jest jakaś firma, która zajmuje się takimi rzeczami w Lublinie. To jest jednak jedynie Lublin, stolica Polski B, więc na rewelację bym nie liczył:P

eGall

Posty: 29

 
Heh, ze spotem reklamowym to się można nieźle w maliny wpuścić:) W zeszłym roku zlecałem jednym specjalistom zrobienie dla mojego sklepu takiej filmowej reklamy, natomiast delikatnie mówiąc wyszło im to mizernie. Zamiast reklamy była to wspaniała antyreklama. Obecnie niezwyklej zwracam spostrzeżenie na portfolio takich firm, żeby wiedzieć czego się mogę spodziewać.

Jjoannna

Posty: 24

 
Kiedyś pracowałem przy robieniu filmów komercyjnych różnorodnego typu. Parę razy robiłem reportaże takie stricte o kulturze w Lublinie, natomiast poza tym zrealizowałem też parę reklamowych filmików. Moim zdaniem, branża tego typu się niesłychanie ładnie u nas w mieście rozwija. Na pewno są dwie grupy, które robią takie rzeczy i montaż wychodzi im niesłychanie profesjonalnie. Nie oszukujmy się, żeby tworzyć filmy na poziomie trzeba mieć faktycznie dobry sprzęt, natomiast on z kolei wiele kosztuje.

David

Posty: 28

 
Dobrze zrobiony reportaż to olbrzymie wyzwanie. Dużo jest w necie reportaży z koncertów, zawodów sportowych, jakiś innych imprez, których się niestety nie da oglądać. Jakiś zblazowany lektor, jakość obrazu jakby kręcone było żelazkiem...Zarówno rzeczywiście należałoby poszukać troszkę, żeby trafić na ludzi, którzy zrobią taki film choć z odrobiną kreatywności, bo inaczej to bieda będzie natomiast nie reportaż.

anjopal67

Posty: 28

 
Nie tak dawno zamówiłem transmisję na żywo z zawodów w badmintona i na bazie zgromadzonych przy tej okazji fotografii firma, jakiej to zleciłem stworzyła też fajny filmik promocyjny kolejnych imprez i reportaż. Jest to idealne rozwiązanie, bowiem można zaoszczędzić. Także, jeśli znajdziesz osób do robienia transmisji, to pociśnij ich też, żeby z tych fotografii zmontowali też różne video!

radziomil

Posty: 40

 
Wiem, że była taka firma, która robiła transmisje na żywo i kręciła spoty przeróżnego typu. Mój znajomy korzystał z takich usług, lecz on też nie pamięta jak się ta ekipa nazywała...no kurczę, lecz człowiek ma zawodną pamięć. W każdym razie co do transmisji live, to wiem, że pracowali przy takich rzeczach jak e-learning i innych szkoleniach, albowiem kumpel w tym siedzi.

Rrealg

Posty: 40

 
Mogę się pochwalić, że sam już kilka filmów promujących Lublin stworzyłem od początku, aż do samego końca. Na nieszczęście nie posiadają jakimś wyspecjalizowanym sprzętem, zatem jeszcze to nie jest taki poziom filmu jak mógłby być, lecz myślę, że w przyszłości będę otwarty i gotowy na takie zlecenia:) No chyba, żeby już dzisiaj?:) Polecam się.

Fstachu44

Posty: 34