Koszulki z nadrukiem Zamość

Koszulki z nadrukiem Zamość

Cześć, od jakiegoś czasu zmieniam garderobę i pomyślałem o zakupie koszulek z nadrukiem, ale nie chcę ich z Allegro.

Dajcie link do firmy zajmującej się tym zawodowo.

sgemino

Posty: 22

 
Wzór możesz znaleźć na Google, a później dać firmie do wydruku. Nie musisz się znać na photoshopie, żeby wszystko super wyszło :)

taplaty

Posty: 32

 
Na Allegro lepiej nie kupuj, bo tam zazwyczaj marna jakość samej koszulki, niekoniecznie nadruku. Uważaj na trwałość samego ciucha.

Fogulec

Posty: 39

 
Mój chłopak kupuje ciągle jakieś nowe koszulki w http://www.naszewzory.pl. Ma już chyba wszystkie kolory i teraz na bluzy się przerzucił. Mówi, że musi tekst na sobie zmieniać co miesiąc, bo się lepiej czuje :D

szeryf111

Posty: 24

 
W www.naszewzory.pl kupiłem zestaw 14 koszulek i za jedną sztukę wyszło niecałe 26 złotych. Śmieszna cena uwzględniając robociznę, wymyślenie wzoru, itp. Rozdałem je na spotkaniu licealnym :)

Szkolić23

Posty: 41

 
Według mnie nie ma co się ograniczać. Kup kilkanaście koszulek na portalu www.naszewzory.pl, a wyjdzie ci o wiele taniej niż na Allegro.

Uleczek4

Posty: 24

 
Ja zwracam zawsze uwagę na ściągasz, koniecznie z podwójnym przeszyciem i styl. Trudno na Allegro znaleźć dobrą opcję. Lepiej szukać u dedykowanych producentów.

rohnop37

Posty: 19

 
To zależy w jakich celach ci te koszulki potrzebne. Jeżeli hurtowe zamówienie składasz to najtaniej będzie w http://www.naszewzory.pl. Solidna firma i dużo mają zdjęć na stronie od prawdziwych klientów.

Zydek

Posty: 23

 
Cześć, ja zamówiłam na prezent moim rodzicom koszulki z www.naszewzory.pl. Aż się zdziwiłam, że takie dobre wykonanie. Myślałam, że to będzie upominek tylko do pierwszego prania, a już tatuś dwa lata nosi jedną koszulkę :P

ciopix

Posty: 22