reklama na samochodzie - wynajem

reklama na samochodzie - wynajem

Z jaką firmą mieliście doświadczenia jeśli chodzi o przyczepy i busy reklamowe? Sprzedaż/wynajem – gdzie się opłaca?

Lupusx

Posty: 13

 
Dobrą przyczepą może być model 2 w 1, czyli pod baner i pod plakaty. Coś takiego mają w ofercie na przyczepy.kmpolska.pl. To jest rozmiar standardowy, ale w razie potrzeby są w stanie zrobić coś większego. Sprawdzona firma, wynajmowałem od nich już nieraz.

KKkurol

Posty: 34

 
Jeśli już bym kupował, albo wynajmował jakąś przyczepę to na pewno z oświetleniem i nagłośnieniem. A jeszcze lepiej jakby można było jakiś telebim na przyczepie zamontować z reklamą w formie video, to byłaby najlepsza możliwość.

Serwis23

Posty: 19

 
W planie mam, żeby sobie w tym roku kupić jakąś przyczepkę reklamową i ją podnajmować. Zapotrzebowanie jest duże, więc raczej nie powinienem mieć problemu ze znalezieniem firm, które będą się chciały w ten sposób promować.

enzoteq

Posty: 28

 
Dobre teraz robią te naczepy, w ogóle nie trzeba zasilania z zewnątrz. Mają akumulator w środku, który nawet kilkadziesiąt godzin wytrzyma, także nie jest źle.

tylko45

Posty: 15

 
Poszukaj w necie, na pewno się uda na coś sensownego trafić. Ja to akurat średnio się orientuje w takich reklamach. Właściwie to się w ogóle nie orientuję ;D Pozdrawiam.!

hybris4

Posty: 20