marketing gabinetów lekarskich, szukam !!

marketing gabinetów lekarskich, szukam !!

Witam. Jakie pomysły reklamy wyrobów medycznych powinny okazać się zdecydowanie najskuteczniejsze? Liczę, iż podzielicie się ze mną swoimi spostrzeżeniami w temacie :-)

zimek123456

Posty: 3

 
Nie ukrywam, że zainwestowałem niedawno marketing placówek medycznych. Z dnia na dzień obserwuję coraz większe zainteresowanie ofertą poszczególnych placówek, których jestem właścicielem. Jestem przekonany, że to trafna inwestycja. Marketing to podstawa.

Sarenka

Posty: 14

 
Znam skuteczne metody promocji gabinetu stomatologicznego, gdyż sam w przeszłości przeprowadzałem taką kampanię. Zakończyła się ona stuprocentowym sukcesem, gdyż z klientem od tej kampanii współpracowałem przez kilka lat.

Hoteowo24h

Posty: 7

 
Kierujcie się przede wszystkim doświadczeniem agencji, które będą zainteresowane tym, aby zaproponować Wam marketing placówek medycznych. Polecam także zweryfikować opinie, które pojawiają się w Internecie, ponieważ pochodzą od dotychczasowych klientów :-)

renia00

Posty: 9

 
Zainteresujcie się unikalnymi metodami promocji gabinetu lekarskiego, które gwarantuje agencja reklamowa dostępna pod tym adresem: www.mediamedic.pl. Jestem usatysfakcjonowany ich ofertą. Rewelacyjny stosunek ceny do jakości. Polecam w pełni!

@marcelko

Posty: 11

 
W mojej opinii nieskomplikowana jest promocja gabinetu stomatologicznego, aczkolwiek pod warunkiem, iż postanowimy podjąć współpracę z profesjonalną agencją marketingową. Polecam na początek zainteresować się opiniami na temat poszczególnych agencji :-)

Marioleczka

Posty: 12

 
Nie ukrywam, że od dłuższego czasu chodziła mi po głowie nieco bardziej intensywna reklama produktów leczniczych. Dzisiaj poszukuję agencji reklamowej, z jaką zacznę współpracę.

Lupusx

Posty: 8

 
Moim zdaniem gigantyczną rolę odgrywa marketing w usługach medycznych, czego świadomość powinien mieć każdy właściciel tego rodzaju placówki. Pozdrawiam serdecznie.

Trener

Posty: 8

 
Musicie uświadomić sobie to, jak dużą rolę odgrywa marketing w usługach medycznych. Ja jestem tego świadomy, gdyż przekonała mnie agencja reklamowa, z którą współpracuję.

Posty: 3