Strony internetowe Czestochowa

Strony internetowe Czestochowa

Hej, witam serdecznie. Już od roku prowadzę sklep online i wszystko jest fajnie poza tym, że mało kto wie o naszym istnieniu :P Potrzebuję specjalisty od pozycjonowania stron, ktoś coś? Na ten moment mój sklep wyświetla się na 3 karcie wyników...lekki dramat.

Lupusx

Posty: 1

 
Uczciwie mi prowadzi SEO biuro Litenet -Litenet. Mam raporty, feedback z ich działań, nie ukrywają się z tym jakie zadania realizują itp. wiem za co płacę krótko mówiąc i widzę poprawę we wszystkich wyszukiwarkach, regularnie, stopniowo pnę się w górę ze swoim portalem.

namok

Posty: 10

 
Gdybym miał jeszcze raz swój zawód wybierać to na pewno bym poszedł w IT, bo jest sporo pracy dla osób które znają się na komputerach, programowaniu, tworzeniu stron i ich prowadzeniu.

TomekK

Posty: 9

 
Jeśli chodzi o pozycję w wyszukiwarkach to nie oszukujmy się ale dużo zależy od kontentu samej strony, od jakości treści, ich długości, wartości merytorycznej, na to wyszukiwarki patrzą a mało komu chce się o treść zadbać w jakiś lepszy sposób.

asiunia34

Posty: 9

 
Nie mam zupełnie pojęcia gdzie się teraz opłaca stronę założyć czy ją potem promować skutecznie. Kiedyś były dwie agencje na krzyż w mieście od razu człowiek wiedział dokąd pójść, teraz ten wybór jest dużo większy.

labuh

Posty: 3

 
Ogólnie jestem w miare zadowolony ze swojej pozycji w wyszukiwarkach choć nie ukrywam, że akurat dużo więcej w przypadku mojego sklepu robi social media i tego typu marketing, o wiele łatwiej trafić do klientów niż w czasach sprzed mediów społecznościowych.

Art3q

Posty: 12

 
Z tego co wiem to można stronę stworzyć darmowo przez jakieś szablony, aplikacje i tego typu wynalazki ale raczej co do jakości takiej stronki za darmo to byłbym delikatnie mówiąc ostrożny...:)

grzes3345

Posty: 8

 
Od wyglądu strony bardzo dużo zależy. Ja czasami jak wejdę na portal jakiejś firmy i widzę żę strona jest zrobiona w stylu sprzed 10 lat to zaraz uciekam z niej :P

Grażyneczk223

Posty: 36

 
Jeszcze nigdy strony nie zakładałem, póki co działam tylko przez facebooka, tam mamy swój profil restauracji i to wystarcza jak na razie.

bruklin187

Posty: 3

 
Nie wiem kogo doradzić, na pewno trzeba by podzwonić trochę po firmach, sprawdzić warunki, może jakieś portfolio na stronach i sobie zrobić większy research.

Strzała

Posty: 4