polubienia facebook

polubienia facebook

Witam! Followersi na instagrama są mi potrzebni, u kogo można kupić realnych obserwujących a nie jakieś fejkowe konta? Jeśli macie namiar na kogoś dobrego sprawdzonego to piszcie. Pozdrawiam!

batmann

Posty: 1

 
Znajomy mówił, że się zastanawia nad kupieniem trochę polubień na fb i na insta, ma tam swoje profile i chciałby je wypromować trochę na szerszym forum. Myślicie, że to dobry pomysł? Nie lepiej jednak doczekać się własnych fanów zamiast ich kupować?

piehoot

Posty: 11

 
Popytam trochę co do tych lajków bo wiem że wiele osób ode mnie ze znajomych z takiej formy promowania swoich social mediów korzystało. Z różnym skutkiem zresztą. Jeśli ktoś korzystał z legalnych i realnych polubień to faktycznie się to opłacało, gorzej jak ludzie po omacku te lajki zamawiali byle więcej i byle taniej.

eXtreme23

Posty: 24

 
W social mediach trzeba istnieć jeśli prowadzi się firmę, to już nie te czasy że wystarcza strona internetowa obsługa maila i więcej w internetach działać nie trzeba. Teraz trzeba być obecnym na wielu frontach internetowej ofensywy ;) Konkurencja nie próżnuje w żadnej branży.

muzyczny55

Posty: 5

 
Swego czasu trochę tych lajków i innych tego typu rzeczy kupowałem i zdało to egzamin w moim wypadku. Udało się fajnie wypromować profil, zyskałem dużo lepszą pozycję w wyszukiwarkach, mogę taką strategię polecić.

lary0071

Posty: 24

 
Można zupełnie legalnie i szybko kupić like-i na stronie socialmediabost.pl. Moge polecić, szybko załatwiają temat, wystarczy się zarejestrować, wpłacić kasę, złożyć zamówienie i tyle. Znają się na temacie, wiedzą jak to powinno wyglądać, żeby faktycznie takie polubienia poprawiały notowania profilu w social mediach a nie wręcz przeciwnie.

Lopez58

Posty: 2

 
Chodzi mi po głowie pomysł żeby dla swojej strony kupić tego typu promocję. Z tego co patrzyłem to nie będą to jakieś super duże koszty, a jednak to robi na odbiorcach pozytywne wrażenie jeśli profil ma dużo subów, polubień, followersów, jak zwał tak zwał ;)

Gruszek2

Posty: 25

 
Nie wiem jak to wygląda od strony czysto technicznej takie kupowanie followersów...bo skąd niby się biorę te konta które subskrybują konkretne strony? To mnie właśnie interesuje, jak to działa dokładnie...

Augustynnn

Posty: 21