Promocja idei

Promocja idei

Witam. Dawniej zawsze na własną rękę organizowaliśmy akcje tj. promocja idei, bo nie mieliśmy jakiejkolwiek wiedzy na temat firm zajmujących się tym.

Niedawno zaryzykowaliśmy i polecamy!

Nikotymmm

Posty: 9

 
Cześć.

Jako wyzwanie zawsze traktowałem zorganizowanie eventu bądź imprezy firmowej. Okazało się to niczym wyjątkowym, gdy wzięło udział w tych wydarzeniach kilkanaście osób. Skomplikowane akcje skierowane do konsumentów zorganizowaliśmy już we współpracy z lokalną agencją reklamową, jaka zasłużyła w naszych oczach na najwyższe uznanie.

Lechu_351

Posty: 16

 
Dzień dobry. Zastanawiałem się od pewnego czasu na czym polega promocja produktów, którą zaoferowała mi jedna z firm.

To gra warta świeczki czy jedynie inwestycje, jakie nie przynoszą zamierzonych rezultatów?

Koktus

Posty: 33

 
Witam.

Niedawno odwiedziłem jedną z agencji reklamowych, bo byłem zainteresowany promocją firmy. Przedstawiona przez nich kalkulacja wydatków przerosła moje możliwości i od razu zrezygnowałem. Wtedy trafiłem na to forum i propozycje wielu innych firm, które nie wydają się gorsze, lecz posiadają propozycje bardziej przystępne cenowo. Zdecydowałem się na jedną z nich i jestem zadowolony.

TeS

Posty: 18

 
Witam serdecznie.

Postanowiłem podzielić się swoimi spostrzeżeniami po zorganizowanym wydarzeniu promocyjnym. Odczucia są jak najniezwyklej pozytywne, zainteresowanie naszą firmą wzrosło, a wszystko dzięki usługach zrealizowanych przez http://www.ievent.pl.

Fanatyk

Posty: 27

 
Hej. Nigdy nie spodziewałem się, że tyle profesjonalnych rad odnośnie promocji marek oraz promocji idei uzyskam na forum dyskusyjnym, gdzie zarejestruję się jako nowy użytkownik. To stało się jednakże faktem i jestem naprawdę pod wielkim podziwem, albowiem zgromadzona tu fachowa wiedza jest niezmiernie wartościowa.

KKkurol

Posty: 34

 
Dzień dobry.

Podczas funkcjonowania firmy pojawia się sporo wątpliwości czy wszystkie starania marketingowe wykonujemy odpowiednio. Dzięki Wam unikam takich wątpliwości, albowiem kieruje się zasadami zawartymi na forum.

Tomcio

Posty: 18

 
Hej. Moi klienci stosownie zawsze upominali się o rabat, którego i tak im udzielałem. Ostatnio postanowiłem pójść krok dalej, bowiem poczytałem o organizowaniu akcji dla konsumentów. Zadziałało – mam ich dziś więcej, rozdawałem po prostu darmowe próbki, jakie zalegały na magazynie!

Gindzio56

Posty: 20

 
Dzień dobry.

Podczas funkcjonowania firmy pojawia się sporo wątpliwości czy wszystkie poczynania marketingowe wykonujemy stosownie. Dzięki Wam unikam takich wątpliwości, bowiem kieruje się zasadami zawartymi na forum.

djcube1985

Posty: 38

 
Witam. Stosunkowo niedawno zleciłem zewnętrznej firmie działania marketingowe, ale w pełni mnie one rozczarowały. Zacząłem działać na własną rękę i to też nie przyniosło efektu. Dopiero drugie podejście i wybór drugiej firmy okazał się strzałem w dziesiątkę.

Biznesowy

Posty: 16