projektowanie logo, gdzie warto ?

projektowanie logo, gdzie warto ?

Hejka. Czy obsługa social media poprzez profesjonalną firmę będzie dla mnie drogie? Jestem przygotowany na wydatek oscylujący wokół kilkuset zł miesięcznie. Czy znajdę kogoś sensownego w tej kwocie?

Hymnny4

Posty: 1

 
Mam swojego faworyta, jeśli chodzi o firmy, które będą mogły zająć się dla Was projektowaniem stron internetowych. Mogę polecić tego wykonawcę, jednak wyłącznie w prywatnej wiadomości, ponieważ nie chciałbym tutaj nikogo jakoś szczególnie reklamować.

Tatusiekk

Posty: 2

 
Musicie mieć świadomość, że pozycjonowanie stron internetowych to czasochłonny proces. Żadna firma nie osiągnie pożądanego poprzez Was rezultatu np. w miesiąc.

matek562

Posty: 3

 
Zapłaciłem zaledwie kilkaset złotych projektowanie logo, z którego korzystam do dziś. Początkowo miałem obawy odnośnie wykonawcy, jednak zupełnie bezpodstawnie.

namok

Posty: 13

 
Nie polecam kierować się wyłącznie kryterium cenowym, gdy przedmiot Waszego zainteresowania stanowi projektowanie stron internetowych. Istotne znaczenie ma to, aby serwis odpowiednio się prezentował, a jednocześnie poprawnie wyświetlał się także na urządzeniach mobilnych. Ułatwieniem będzie wygodny CMS.

johncena67

Posty: 9

 
To moim zdaniem najlepsza agencja kreatywna: https://pirsummedia.pl. Przynajmniej ja nie miałem do czynienia z lepszymi zawodowcami, więc rekomenduję ich usługi.

Miki

Posty: 6

 
Nie polecam kierować się wyłącznie kryterium cenowym, gdy przedmiot Waszego zainteresowania stanowi projektowanie stron internetowych. Znaczące znaczenie ma to, aby serwis odpowiednio się prezentował, a jednocześnie poprawnie wyświetlał się zarówno na urządzeniach mobilnych. Ułatwieniem będzie wygodny CMS.

pawel253

Posty: 2

 
Nie było do tej pory potrzeby, abym szukał firmy, która zajmuje się projektowaniem stron internetowych. Dopiero teraz nadszedł ten moment. Czytam Wasze opinie...

alibaba

Posty: 3

 
Ze swojej strony mogę zasugerować Wam, abyście zweryfikowali opinie, jakie zdobyła do tej pory brana przez Was pod spostrzeżenie agencja reklamowa. To moim zdaniem jeden z kilku skutecznych sposobów, jakie potrafią zminimalizować ryzyko pomyłki :)

krzysioo0

Posty: 4

 
Mam wrażenie, że w obrębie tego forum dyskusyjnego znajdę mnóstwo praktycznych rad, dzięki czemu zostanie wybrana przeze mnie naprawdę solidna agencja kreatywna. Właśnie zabieram się za lekturę Waszych doświadczeń. Postaram się podzielić swoją opinią, gdy moja współpraca z daną agencją będzie już trwała :)

Posty: 2