Panele ścienne 3d

Panele ścienne 3d

Witam! U kogo kupić sztukaterię elewacyjną żeby nie przejechać się na jakości? Wiadomo że na zewnątrz taki styropian będzie miał dość trudne warunki, zważywszy na wahania temperatury czy opady. Ktoś, coś? Montowaliście u siebie na domu takie dekoracje?

batmann

Posty: 3

 
Sam teraz szukam takiej lepszej jakościowo sztukaterii i nie za bardzo wiem na kogo się zdecydować, jest tych producentów trochę i każdy się chwali że ma najtwardszą, najtrwalszą i w ogóle- naj.

audi80

Posty: 6

 
Jakbym u siebie montował detale styropianowe to jednak bardziej wewnątrz niż na zewnątrz. Ja wiem, że teraz te styropiany są wzmacniane, z tynkiem itp. ale nie ma co ukrywać – przy opadach, gradzie, promieniach słonecznych to ciężko zachować ładny wygląd latami...

aliwertus

Posty: 12

 
Na pewno wybór jest aktualnie dużo większy niż jak pamiętam te kilkanaście lat temu gdzie miałem fazę na takie dekoracje i ciężko było coś sensownego upolować wtedy.

TeS

Posty: 18

 
Ja bym musiał nowe listwy przypodłogowe sobie osadzić i tak się rozglądam za jakimś konkretnym modelem i nie mogę się na nic zdecydować...za duzy wybór, kiedyś życie było prostsze w sklepie były dwa produkty na krzyż i to dużo ułatwiało :)

bruklin187

Posty: 13

 
Listwy przypodłogowe MDF kupowalem jakiś czas temu ze strony perfectstyr.com.pl i naprawdę dobra rzecz. Szybki montaż, wyglądają na faktycznie trwałe, no i ostatnia sprawa, że są estetycznie wykonane. Firmę mogę też podpowiedzieć przy sztukaterii, mają chyba najszerszą ofertę jeśli chodzi o wzory i rozmiary na całym rynku.

Gucio

Posty: 6

 
Czy z taką sztukaterią można sobie poradzić samodzielnie jeśli chodzi o montaż, czy jednak niezbędna będzie jakiś fachowiec? Jakie macie pod tym kątem doświadczenia? Raczej dwóch lewych rąk nie mam, ale też jakąś złotą rączkę z drugiej strony nie jestem.

valexy

Posty: 6