Jaki robot kuchenny

Jaki robot kuchenny

Hej, cześć. Zastanawiam się nad kupieniem do mieszkania robota kuchennego. Mam mało czasu zazwyczaj, a jednak chciałabym jeść u siebie a nie gdzieś na mieście jakiś fast food. Jaki robot się sprawdzi? W czym wy gotujecie?

matek562

Posty: 2

 
Podesłałabyś stronę internetową do tego urządzenia?

adam_r

Posty: 4

 
Mam polskiego robota Speedcook i nie narzekam. Bardzo fajna, wygodna, ergonomiczna konstrukcja, korzystam już trzeci miesiąc i cały czas mieli tak samo wydajnie . Na stronie speedcook.pl jest cały opis wszystkich funkcji. W przeciwieństwie do innych takich wielozadaniowych maszyn to ten model jest akurat wyjątkowo poręczny i zajmuje wyjątkowo mało miejsca.

amrmas22

Posty: 7

 
Myślę, że głównie podczas wybierania robota trzeba patrzeć na moc jaką ma podaną. No i druga rzecz to te wszystkie funkcje – na ile one są rzeczywiście potrzebne, na ile ma się w planie z nich na co dzień w ogóle korzystać.

Lopez58

Posty: 7

 
Ciekawa jestem na ile faktycznie przy robocie tej pracy jest mniej, a na ile to tylko tak się przyjęło mówić. Ja nigdy żadnego takiego wynalazku w domu nie miałam i nawet powiem szczerze, że nie wiem czy bym chciała mieć. ?

czesł_12

Posty: 5

 
Dużo możliwości daje Speedcook. Myśmy go dostali na prezent ślubny i powiem, że się przydaje. Sporo staramy się gotować w domu, raczej nie jemy na mieście, a taki sprzęt na pewno ułatwia i przyśpiesza całą robotę. Można zdrowo, lekko zjeść ale też w takim robocie bardziej wykwintne danie można sprawniej zrobić. No i ostatnia sprawa, że jedno urządzenie zastępuje kilka a nawet kilkanaście, także od razu więcej miejsca w szafkach się zrobiło.

wrrraak22

Posty: 8

 
Zwłaszcza zupy w robocie można szybko przygotowywać i podobnie sosy, shake i tego typu rzeczy. Ja akurat za zupami nie przepadam, ale za to mój mąż to jest wielkim smakoszem, u niego na obiad musi być zupa bo inaczej nie je ;)

Fanatyk

Posty: 9

 
Moi rodzice mają już któryś rok robota kuchennego w domu i powiem, że mama bardzo często z niego korzysta. Nauczyła się paru przepisów które można zrobić w kilka chwil i jak nie ma za dużo czasu to taki sprzęt się sprawdza idealnie.

pawel253

Posty: 7